Wycieczka do Rewala 17-22.06.2017

REWAL

W dniach 17-22.06. braliśmy udział w wycieczce nad morze. Naszym punktem docelowym był Rewal, gdzie mieszkaliśmy i spędzaliśmy błogi czas na plaży. Pogoda bardzo dopisała, więc mogliśmy skorzystać z kąpieli słonecznych oraz popluskać się w Bałtyku. Bawiliśmy się fantastycznie i cieszyliśmy się każdą chwilą. Najlepsze były zabawy w wodzie i piasku :)Mamy mnóstwo pięknych wspomnień!

KOŁOBRZEG

W czasie naszego nadmorskiego wędrowania odwiedziliśmy Kołobrzeg, gdzie mieliśmy możliwość popłynięcia pirackim okrętem. Niektórzy z nas uczestniczyli w takim rejsie po raz pierwszy, więc dostarczyło nam to wielu wrażeń. Wyprawa była super!

MIĘDZYZDROJE

Na zakończenie naszej wycieczki pojechaliśmy do Międzyzdrojów. Tam mogliśmy "odcisnąć dłonie" w Alei Gwiazd :) Odwiedziliśmy także gabinet figur woskowych, gdzie spotkaliśmy podobizny wielu znanych postaci. Po tych atrakcjach powoli zaczęliśmy się zbierać do odjazdu. Żal było wyjeżdżać, ale wdzięczni za ten piękny czas wróciliśmy do domu, by podzielić się wrażeniami z naszymi przyjaciółmi a to czego doświadczyliśmy w tych dniach pozostanie w naszej pamięci i sercu.