Więżniowie z wrocławskiego zakładu penitencjarnego z grillem u naszych dzieci

W sobotę 10 września 2011r. w naszym  Ośrodku miało miejsce  niecodzienne wydarzenie. Więźniowie z wrocławskiego  zakładu penitencjarnego, którzy każdego tygodnia przyjeżdżają do naszej placówki, by wykonywać prace porządkowe na terenie parku i pracować przy remoncie ogrodzenia, zorganizowali wraz ze swoimi rodzinami grilla dla naszych wychowanków.

Była to bardzo radosna i pełna atrakcji  impreza. Bufet serwował kiełbaskę z grilla wraz z dodatkami, ciasta w kilku odmianach, słodycze, napoje. Dzieci przy pomocy specjalnych kosmetyków zamieniły się w postaci z ulubionych bajek. Mogły też wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi, malując obrazki i wykonując prace z różnych materiałów. Wiele radości sprawiły maluchom olbrzymie bańki mydlane. Nie zabrakło również muzyki i tańca. Uczestnicy tanecznego konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów.

Tych kilka wspólnie radośnie spędzonych godzin pozostawiło niezapomniane wspomnienia 
w pamięci i sercach tak uczestników, jak i organizatorów. Wychowankowie, okazując swoją wdzięczność organizatorom, wręczyli każdemu ze swoich nowych przyjaciół własnoręcznie wykonane upominki i wyrazili nadzieję, że nie było to ostatnie takie spotkanie.